3 tipy, jak v posteli využít lubrikanty

Milování a erotika patří do každého vztahu. Žhavá propletená těla, rychlé milování plné adrenalinu nebo stará dobrá klasika v podobě romantiky doplněné o svíčky okolo deky čeká každého z nás. Některé ženy ovšem může trápit poševní suchost, která má za následek stres a obavy, že bude milování s partnerem bolestivé. Dnes se tomu již dá předcházet velmi účinnými a multifunkčními gely. Vhodné jsou též oleje vhodné na masáž. Výrobci pracují na tom, aby vaši slast nic nenarušovalo, proto dnes najdete v nabídce i organické lubrikanty (na přírodní bázi) a pro milovníky sladkých vůní též aromatizované gely, díky nimž se během chvilky ocitnete na pláži plné kokosů, v zahradě čerstvého ovoce či světě sladké čokolády.

organické lubrikanty

Nejrozšířenější používání přímo „na to“

Lubrikační gely si naštěstí našly pevné místo v postelové erotice a rozhodně se nikdo nemusí stydět za jejich používání. Dokáží uvolnit ženu po porodu, dokonce jsou vhodné pro starší ženy i mladší nezkušené partnerky. Tento klouzavý pomocník dokáže vaše intimní partie připravit na pohlavní styk tou nejpříjemnější formou. Užijete si jakoukoliv polohu bez rizika odření či nepříjemného pálení. Chcete-li vyzkoušet anální styk, minimálně ze začátku se bez tohoto šikovného pomocníka neobejdete. Moderní a zdravotně bezpečné technologie umožňují, že po aplikaci nebudete ulepení, netvoří se žádné nepříjemné a nevzhledné žmolky. Aromatizované lubrikanty navíc fantasticky voní! Lákavá je vůně sladkých jahod, tiramisu, vanilkového krému či exotického ovoce. Všechny nabízené lubrikanty jsou vyrobeny z ověřených materiálů a obsahují kvalitní složky s originálními vůněmi podle vašich preferencí.

Netroufáte si na použití?

Stále se ještě najde řada partnerských dvojic, která využití pomůcek v ložnici zavrhuje. Což je samozřejmě velká škoda. Zvláště ženy mohou vnímat své vzrušení za nedostatečné a následně se brání jakýmkoliv praktikám. Zkuste jít krok po kroku a začněte třeba erotickými masážemi, jež jsou fantastické jako předehra a správně vás naladí. Jakmile si zvyknete na klouzavý pocit na těle, určitě vás erotická atmosféra naladí na pořádně žhavý sex!