5 skvělých tipů na dárky pro ni, co ji určitě potěší

zdroj: shutterstock.com

I když jsou Vánoce pro spoustu lidí tím nejkrásnějším dnem v roce, na druhé straně mnohé stresují a znervózňují. Vymyslet dárek, co opravdu udělá radost a neskončí v útrobách skříně, to není jen tak. Pokud i vy začínáte šedivět z představy, že opětovně jako každý rok nevíte, co pořídit přítelkyni pod stromeček, pak jistě oceníte naše tipy. S těmi rozhodně nešlápnete vedle.

Při výběru vhodného vánočního dárku pamatujte na to, že snad každá žena se chce líbit. Dárkem, který ji dopomůže cítit se a být krásná a sexy, proto určitě nic nezkazíte.

1/ Parfém

Nádherná vůně patří ke každé ženě. Vysledujte, jak jsou na tom její oblíbené parfémy. Nedochází nějaký? Nebo zkuste při rozhovoru nenápadně zjistit, jaký ji v jejích zásobách chybí. Nebo si můžete názvy toho, čím se voní, zapamatovat a jít se poradit do parfumerie, kde by vám na základě seznamu měli jednoduše prozradit vůni, co vaši partnerku určitě potěší a bude se jí líbit.

2/ Spodní prádlo

Dalším tipem a sázkou na jistotu je kvalitní spodní prádlo. Univerzální černou barvou nezklamete. Opište si velikost z podprsenky a kalhotek a pak už jen stačí vyrazit do prodejny, kde vám prodavačky ochotně poradí s výslednou volbou. Vždy však příliš neodbíhejte od stylu, který partnerka preferuje.

Ideální je, pokud chcete kupovat spodní prádlo, učinit tak těsně před Vánoci. Spousta obchodů umožňuje výměnu do 14-30 dní od nákupu. Také můžete zvolit noční košilku u které tolik nezáleží na přesné velikosti.

3/ Šperky

Šperkem nikdy neurazíte. Ať už půjde o řetízek, náramek nebo třeba prstýnek, většinou se setkáte s bouřlivou radostnou reakcí. Zvolte materiál, který má ráda a nezapomeňte si ohlídat velikost. Prstýnek můžete vyzkoušet třeba na svém malíčku, u náramků a řetízků jednoduše změříte délku.

Pokud má vaše partnerka šperků dostatek, můžete darovat i luxusní šperkovnici, která pak určitě přijde vhod.

4/ Dovolená

Nemusí se jednat rovnou o zájezd na Maledivy, radost udělá i poukaz na romantický prodloužený víkend v tuzemských luzích a hájích. Vidina odpočinku nadchne každou ženu. Budou-li součástí pobytu i nějaké zkrášlující a relaxační procedury, máte vyhráno.

5/ Poukaz na kosmetiku, masáž a jinou relaxaci

Jestliže si nevíte rady a máte pocit, že věcí už má vaše partnerka dost, pak přichází na řadu poukázky na různé procedury. Skvělé jsou masáže a různá kosmetická ošetření, při kterých si vaše polovička nádherně odpočine.

1 komentář u „5 skvělých tipů na dárky pro ni, co ji určitě potěší

  • 1.11.2012 (21.35)
    Permalink

    Doufam ze si to pritel precte :D

Komentáře nejsou povoleny.