Chci zhubnout!!!

Rádi byste zhubli nějaké to kilo? Máte dojem, že se vám to už nikdy nepodaří? Nezoufejte, existuje spousta možností a novinek, které vám pomohou zhubnout. Příkladem také novinky je například kavitace nebo kryolípolýza. Přečtěte si náš článek a dozvíte se, jaké způsoby existují.

Jak začít?

Tak základem je samozřejmě co nejzdravější životní styl, to znamená nepřejídat se, nepít často alkohol a přidat i nějaký ten pohyb. Pravdou je, že i když tohle všechno dodržíte, nemusíte hned zhubnout. Ovšem pokud se vydáte touto cestou, tak se nemusíte bát jojo efektu ani toho, že byste škodili svému tělu.

Kryolipolýza

Hlavní předností této metody je to, že je neinvazivní a přesto se její efekt rovná chirurgickým zákroků. Základem metody je krystalizace lipidů v tukových buňkách, k tomuto procesu dochází jen při určité teplotě. Kryolipolýza tedy probíhá tak, že vám místo, odkud chcete odstranit tuk, zchladí speciálním přístrojem.

Tento proces není okamžitý, ale tukové buňky se rozpadají několik týdnu, proto je doporučená doba mezi dvěma ošetřeními minimálně 45 dní.

Kavitace

Kavitace také patří mezi způsoby bezbolestné liposukce. Při tomto procesu nedochází k žádnému poškození kůže a výsledek je poměrně rychlý, navíc se při aplikaci kavitace redukuje i celulitida. Stroj na kavitaci pracuje na principu ultrazvuku a vždy působí jen na požadované místo, takže je zdravotně nezávadný.

VacuShape

Tento přístroj je určen především pro ty z vás, kteří by si přáli zhubnout, ale příliš nevěří metodám, při kterých se nemusejí namáhat. VacuShape totiž pracuje v souladu s vaším fyzickým výkonem. V praxi to funguje tak, že jste uzavřeni ve speciálním přístroji a šlapete v něm na klasickém stepperu, ovšem tlak v přístroji se mění a tím se vaše problémové partie prokrvují rychleji.