Eagle fitness – posilovna pro vaše silné zdraví

Trápí vás bolesti zad? Jste neohební a máte sedavé zaměstnání? Nebo jenom rádi cvičíte a milujete pohyb? Ať jsou vaše důvody k návštěvě posilovny jakékoli, už ani chvíli neváhejte a navštivte ji. S posilováním můžete začít v každém věku a téměř v každé fyzické formě. Než si vás posilovna Eagle fitness vezme do parády a zcela změní váš pohled na cvičení, pořádně si vás otestuje a vytvoří vám cvičební plán na míru. Světem posilovacích strojů vás pak provede fitness instruktor. Ukáže vám, jak správně využívat stroje i svoji váhu při posilování, a také dohlédne ze začátku na to, abyste si neublížili (což ocení především úplní nováčci). Posilovna Praha 9 má ve svých službách kromě trenérského týmu i nutričního poradce a maséra. Dejte si do těla a užijte si pak euforii uvolnění na maserském stole.

Vybavení posilovny

Fitness Praha 9 na ploše o celkové rozloze 650 m2 nabízí hned několik cvičebních zón. K dispozici vám jsou klasická i venkovní posilovna, kardiozóna, lifterna, aerobní sál, plně vybavena místnost na bojová umění a relaxační zóna. Všechny místnosti jsou vzdušné a světlé, velká okna zajistí i příjemný výhled. To nejdůležitější na celém fitness centru jsou profesionální stroje, které jsou vhodné pro profesionální sportovce i začátečníky. K posílení vašeho těla vám budou pomáhat stroje předních světových značek, jako jsou Hammer Strenght, Life Fitness Pro2, EliteFTS a Watson.

Kardiozóna poskytuje 13 stanovišť zaměřených na posílení kardiovaskulárního systému. Kola, šlapadla a běžecké pasy Life Fitness, Star Track, Schwinn a Concept Pro 2 vám během zátěže podají i přesné informace o vašem aktuálním zdravotním stavu.

Proč posilovna Eagle fitness?

V posilovně Eagle si každý přijde na své. Hlavní výhoda je i to, že jsou jednotlivé zóny od sebe odděleny. Poskytují tak soukromí, ale stmelují ty, kteří mají stejný cíl. Koncept posilovny dává prostor solitérům i skupinovým nadšencům. V posilovně Eagle fitness získáte nejen skvělou fyzičku, ale i dobré přátelé. A právě oni vás dokáží motivovat. Jistě oceníte i bezproblémové parkování na soukromém parkovišti posilovny, a to zdarma. Za zmínku stojí i skvělé ceny, které můžete shlédnout na eaglefitness.cz.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Péče o tělo, Zdraví se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.