Implantologie si dnes poradí se vším

Vzhled chrupu má značný vliv na to, jak celkově v obličeji působíme. Rovné, bílé a zdravé zuby vás omladí a zkrášlí. Ne každému ale byly naděleny. Dnešní stomatologie a její podobory si s tím naštěstí dovedou dost dobře poradit.

woman-2094172_640

Nehledě na genetickou výbavu je tím nejlepším, co můžete pro své zuby udělat, pravidelné čištění. Samozřejmě pomocí klasických i mezizubních kartáčků. Nikdy není pozdě s tím začít, na to pamatujte. Existují však zákroky zubní chirurgie, kterým se nevyhnete ani dobrou péčí o chrup.

Trhání osmiček se vyhnout moc nejde

Příkladem je extrakce zubů moudrosti. Ty musí ven buď v případě, kdy vám v pořádku vyrostly, ale kazí se, nebo když rostou tak, jak nemají. Jsou-li položené, musí se častokrát vysekávat ještě dříve, než se dostanou na povrch. Už i samotné trhání osmiček je náročná práce, natož vysekávání těch, co ještě nevyrostly. To je úkol, kterého se musí zhostit stomatochirurgie Ostrava nebo jiné kvalifikované pracoviště.

Konečným řešením je implantologie

Zubař vám zuby tak dlouho opravuje a zachraňuje, dokud je to jen možné. Pak přichází na řadu implantologie, tedy nahrazení zuby umělými. Ty už dnes dobrý implantolog připraví tak, že byste nepoznali rozdíl od původního chrupu. Faktem samozřejmě je, že čím vyšší částku si můžete dovolit zaplatit, tím lepší chrup dostanete. Zubní implantát vám nebude hradit pojišťovna.

S dostatečným rozpočtem zubní implantolog vyřeší všechno. Možné je dokonce i ošetření bezzubé čelisti. I když už vám žádné vlastní zuby nezbyly, implantolog vám vytvoří nové.

Pátráte po takovém šikovném implantologovi? Poptejte se na zubní implantáty Ostrava. V Ostravě vám vrátí dokonalý úsměv, mimo jiné se specializují na zajištění dostatku kostní hmoty, do které se zub usazuje. Používají moderní technologie a postupy, nemáte se čeho bát.