Intimní hygiena s osvěžujícím pocitem

Jak se říká, čistota půl zdraví, čemuž se nevyhnete ani v oblasti intimních partií. Každý si během let vytvoří návyky, kterých se drží spoustu let. A jednou může nastat den, kdy zjistíte, že ne všechno se provádělo správným způsobem.

intimní hygienaCítit se pohodlně po koupeli

Koupel nebo sprcha umí perfektně osvěžit, ale co když dojde k situaci, že vás přece jen něco svědí a dráždí? Někdy mají sliznice větší sklon k podráždění. Zejména se jedná o období, kdy se užívají antibiotika, antikoncepce, kdy probíhá menstruační cyklus, těhotenství, šestinedělí nebo menopauza. Pevná mýdla se nehodí pro osobní hygienu, protože některá mohou změnit biofyzikální vlastnosti v poševním prostředí. Vzdejte se také pravidelných vaginálních výplachů, nošení syntetického oblečení a slipových vložek. Intimní hygiena potřebuje speciální přípravky, které budou vyhovovat přirozenému prostředí vašeho organismu. Chilly nabízí několik druhů čistících přípravků, které vynikají dlouhotrvající ochranou a zaručeným pocitem svěžesti.

Vyhýbejte se vaginálním infekcím

Vaginální infekce nejsou vůbec příjemné a mívají různé příčiny. Předcházet jim lze i dostatečnou hygienou. Pokud hodně cestujete, jedete na dovolenou nebo trávíte většinu času v práci, pak vám pomohou intimní ubrousky. Váš diskrétní společník vás zachrání, kdykoliv budete potřebovat. Ubrousky seženete v praktickém balení s uzavíráním, čímž se zachová svěžest a čistota. Hypoalergenní a klinicky testované výrobky s pH5 jsou zhotovené z měkké tkaniny. Snadno je spláchnete do toalety a můžete mít jistotu, že se na sto procent biologicky odbourají. Gely pro intimní hygienu rovněž ochrání vaše citlivé partie, podpoří obnovu fyziologické rovnováhy sliznic a osvěží. Dalším plusem jsou účinky proti zápachu a vhodnost používání během menstruace. Obsažená kyselina mléčná udržuje stabilní pH na kyselých hodnotách u vnějšího genitálu.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Péče o tělo se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.