Jak být sexy ve sportovním oblečení? Držte se těchto zásad!

Ne každá žena se cítí komfortně v elegantním oblečení. Věděli jste ale, že můžete být půvabná i ve sportovní mikině? Pokud patří mezi vaše nejoblíbenější oblečení právě mikiny, bundy, legíny a tepláky, máte spoustu možností, jak z nich vykouzlit zajímavé outfity, ve kterých budete a přitažlivá. Poradíme vám jak, stačí nejen dodržovat několik zásad!

dámská móda

  1. Mikiny a legíny nikdy nekombinujte s elegantní obuví!

Mikiny jsou nejen pohodlné, ale pokud zvolíte moderní střih a zajímavé barevné kombinace, stávají se také pěkným kouskem v dámském šatníku. Pokud máte sportovnější postavu, nebojte se legín ve spojení s dlouhou mikinou. Se stylovými teniskami budete vypadat mladistvě a odvážně zároveň. Nikdy si však k takovému looku neberte společenské boty nebo jakékoliv boty na podpatku. Když upřednostňujete sportovní styl, tak to musí být se vším všudy! Jinak by ostatní mohli jednoduše a právem nabít dojem, že vůbec nemáte vkus a vzala jste si na sebe, co vám padlo zrovna pod ruku.

  1. Dejte si pozor na mixy barev a vzorů!

Sportovní oblečení které je v současné době trendy, bývá pestrobarevné a doplněné o různé vzory. Vypadá senzačně, ale jen v případě, že to není přehnané nebo špatně zkombinované. Stačí, když se budete držet hesla „Nahoře jednoduše, dole extravagantně“. A nebo samozřejmě naopak. Pokud upřednostňujete barevné a vzorované legíny, volte k nim raději jednoduchý vršek – oversize triko, svetr nebo mikinu v jedné barvě. 

  1. Nezapomeňte na doplňky!

I když chcete působit sportovně, neznamená to, že se musíte vyvarovat šperků a jiných doplňků. Dá se říct, že právě naopak! Například výrazné náušnice jsou ideální volbou, jak působit přitažlivě a hodí se i k mikině. Jen musíte pečlivě vybírat, aby k vašemu outfitu ladily. Skvělé jsou i huňaté dlouhé šály a stylové čepice, které také nutně nemusí být sportovního stylu. Stanou se pomyslnou třešničkou na dortu vašeho šatníku!