Jak vytvořit snadno a rychle dokonalý účes?

Kdo by nechtěl vyzkoušet nový účes? Někteří z nás navštíví svého kadeřníka či kadeřnický salón, jiní z časových, finančních nebo jiných důvodů, si pomohou sami. Existuje řada pomůcek i pro domácí použití. Za všechny vyjmenujme žehličky na vlasy, fény, kulmy či stříhací strojky.

Máte krátké vlasy? Chcete je mít opět dlouhé? Můžete vyzkoušet prodlužování vlasů. Není to levné, ale v případě dobře odvedené práce, bude výsledek dokonalý!

Žehličky na vlasy

Žehličky na vlasy jsou v současné době velice populární. Během chvíle s jejich pomocí vykouzlíte na hlavě doslova zázraky. Z kudrlinek vytvoříte luxusní, rovný a hladký účes, a naopak z rovných vlasů romantické lokny či přirozené vlny.

Stříhací strojky nejen pro pány

Stříhací strojky jsou dalším skvělým pomocníkem pro jednoduchou úpravu krátkého účesu v pohodlí domova. Tomu dává v dnešní době přednost i celá řada žen.

Se stříhacím strojkem rovnoměrně ostříháte celou hlavu a váš účes bude vypadat stále upraveně, jako kdybyste právě přišli od kadeřníka. Čím kratší vlasy, tím častěji by se měly stříhat. U krátkých vlasů totiž i malý přírůstek ihned poznáte.

Stříhání dětí

Stříhací strojky jsou rovněž ideální pro stříhání vlásků dětí. Zejména u těch menších stříhání zrovna nepatří k oblíbené činnosti a často se to neobejde bez slziček. Proto se nebojte a vyzkoušejte doma rychlé a jednoduché stříhání pomocí stříhacího strojku. A pokud se vám dítko navíc podaří něčím zabavit, máte vyhráno. Dnešní stříhací strojky jsou poměrně výkonné a tiché, délku vlasů si nastavíte dle vlastního uvážení. Samozřejmě stříhací strojek využijete spíše u chlapců s krátkým účesem, s princeznou s dlouhými vlásky musíte navštívit kadeřníka, tady se strojkem na vlasy mnoho nezmůžete.

Pomůcek pro krásný a bohatý účes je celá řada, záleží jen na vás, co upřednostníte, a rovněž na vaši fantazii a šikovnosti, jak budete s výsledkem spokojeni.