Kam za netradičními zážitky během rozlučky se svobodou?

Blíží se nezadržitelným krokem svatba Vaší kamarádky a dohodla jste se s ostatními jejími kamarádkami, že jí uspořádáte nezapomenutelnou rozlučku se svobodou? V tom případě jistě oceníte tipy na nestárnoucí zážitky, které zpestří celou tuto plánovanou akci.

Thajská masáž jako dárek pro kamarádku

Snad každá žena se ráda nechá čas od času hýčkat, a právě proto některý z wellness zážitků od společnosti Firma na zážitky mohou být tím pravým ořechovým, co hledáte. Na internetovém portále Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/svatebni-dary/objevíte také dobré tipy na svatební dary pro novomanžele.

Během tradiční thajské masáže se bude Vaše kamarádka cítit jako královna. Profesionální péče zkušených thajských masérek, je to nejlepší, čeho se jí může během masáží dostat. Thajské masáže vychází z pověstného umění mistrů znalých léčení, kteří své řemeslo provozovali výhradně v tamějších chrámech. Thajské masérky se mohou pochlubit dokonalými znalostmi energetických drah v těle. Vědí totiž velmi dobře, že jejich zablokování může vést až k nepříjemným zdravotním komplikacím. Thajská masáž cílí silou na tlakové body, svaly i šlachy. Masérky během své práce ohýbají a natahují páteř klienta, zbavují ho napětí a kladou cíl na uvolnění kloubů. Thajská masáž přináší osvobozující uvolnění také lidské mysli.

Tajemství čokoládové masáže

Neméně příjemná je také čokoládová masáž. Čokoláda totiž nejen dobře chutná, ale také krásně chutná a má také jedinečné relaxační a regenerační účinky. Jen málokdo totiž ví, že čokoláda obsahuje velké množství antioxidantů a že je rovněž skvělým pomocníkem v boji proti celulitidě. Jemné částečky kakaa se navíc postarají o dokonalý peeling. Z čokoládové masáže si Vaše kamarádka odnese vyhlazenou a mladě vypadající pleť i radostnou náladu.