Kontaktní čočky – i pro ty, kdo nepotřebují dioptrie

Investice do brýlí bývá často finančně zatěžující, protože klasické dioptrické brýle nepořizujeme každý den, a proto jejich výběr nechceme uspěchat. Z původních pár stovek se nakonec stane několik tisíc, protože bychom rádi kvalitní brýle v nadstandardní výbavě, lepší úpravou proti poškrábání skel a funkcemi, jako jsou samozabarvování během slunečního svitu nebo speciální odlesky. Neméně důležité je vybrat kvalitní a především módní obruby, které vám budou tvarem i stylem vyhovovat. A teď si představte, že byste takových brýlí měli pořizovat několik, abyste měli vždy originální brýle do společnosti, za zábavou či na doma.

čočky

Takové starosti a investice u kontaktních čoček odpadají. Kontaktní čočky nejsou prakticky vidět, jejich aplikace je velmi snadná a nákup naprosto jednoduchý. Stačí si vybrat barvu, dioptrie a těšit se na nový pohled. Tyto čočky si ale mohou pořídit i lidé, kteří brýle běžně nenosí, ale chtějí zlepšit svůj zrak zejména v šerém počasí či změnit barvu svých čoček.

Brýle versus čočky

Moderní kontaktní čočky si vás získají zejména výhodami, které u brýlí nenajdete. Jsou lehké, skladné a nezaberou žádné místo, oproti brýlím a jejich potřebě ukládání do speciálních obalů. Čočky nechají vyniknout váš obličej a vy nemusíte řešit, zda pořídit hranaté, oválné nebo kulaté obruby. Stejně tak vám zmizí starosti s péčí o skla a materiál postranic, které často korodují s agresivním potem. Kontaktní čočky vám umožní pořizovat zcela běžně dostupné sluneční brýle a vy konečně přestanete řešit speciální úpravu slunečních brýlí tak, abyste pod ně skryli ty dioptrické.

Extravagance má zelenou

I přesto, že běžné brýle mohou být velmi elegantním doplňkem, výrazně lepší komfort při nošení představují právě zmiňované čočky. A pokud byste se chtěli skutečně odvázat a změnit svou vizáž, není nic jednoduššího, než si pořídit barevné kontaktní čočky a těšit se na obdivné pohledy do hlubokých tmavých nebo nebesky modrých očí. A zůstávat nemusíte ani u běžných barev! Výstřední crazy kontaktní čočky si oblíbí každý, kdo se chce zcela odlišit a ví, že pohled za něj řekne vše. Prohlédněte si i vy nabídku divokých čoček pro denní nošení nebo třeba jen tak na diskotéku a probuďte v sobě šelmu či jiné exotické zvíře.