Kosmetika pro milovníky přírodních produktů

Péče o tělo patří k běžným hygienickým návykům. Vhodně zvolená kosmetika dodá potřebné živiny pokožce na celém těle, na obličeji i vlasům, na kterých se může negativně podepsat nepřízeň počasí a UV záření. V současné době lidé dávají přednost produktům na přírodní bázi. V čem jsou odlišné od těch klasických?

eco-friendly-8473531_640

Klasická versus přírodní kosmetika

Běžná kosmetika je ve své podstatě chemický výrobek s obsahem účinných složek, jež mají za úkol pokožku těla vyživit a dodat jí potřebné látky. Nezřídka se u ní setkáme s obsahem parabenů a dalších konzervantů, jež prodlužují použitelnost kosmetiky, protože ničí bakterie. Výzkumy ukázaly na jejich škodlivost.

Proto někteří výrobci přistoupili ke změně svého výrobního programu a začali s produkcí kosmetických přípravků na přírodním základě. Ty jsou k lidskému organismu šetrnější. A roste samozřejmě i počet obchodů, jež přírodní kosmetiku nabízejí. Patří k nim i vsetínská kamenná prodejna a internetový obchod Ekokočka.

Produkty z přírody

V prodejně Ekokočka si můžete koupit kosmetické přípravky pro péči o tělo i vlasy. Najdete zde bohatý výběr produktů pro ženy, muže i ty nejmenší děti. V nabídce obchodu najdete peelingy a masky na pleť, pleťové vody a krémy a samozřejmě nechybějí ani oblíbená pleťová séra. Pánové si mohou vybírat mezi krémy po holení a pro děti je připravena nabídka kosmetiky pro péči o jejich jemnou a citlivou pleť.

Ekokočka ale nezapomíná ani na péči o domácnost, kde také vítězí přírodní produkty. Jsou zde pro vás připraveny ekologické přípravky na úklid a praní, jako je například jedlá soda, bílý ocet nebo kyselina citronová. S jejich pomocí bude váš domov zářit čistotou stejně jako prádlo.

Nechte si poslat balíček až domů

Protože kamenná prodejna Ekokočka funguje zároveň i jako internetový obchod, nemusíte být právě ze Vsetína, abyste si v ní nakoupili. Klidně si zboží objednejte. Obchod vám ho zabalí a pošle na adresu, kterou si vyberete. Nebo do výdejního místa přepravce.