Které kvalitní papírové ručníky a toaletní papír vybrat pro vaši veřejnou toaletu?

Krásně čistá a voňavá toaleta je vaší nejlepší vizitkou. Dopřejte jejím návštěvníkům příjemný pocit a kvalitní hygienu. Poradíme, jaké hygienické pomůcky vybrat.

Dopřejte návštěvníkům příjemný pocit a dokonalou hygienu

Jedině krásně čistá a voňavá toaleta ve vaší firmě, restauraci nebo jiných komerčních prostorech, je vaší nejlepší vizitkou. Zachovejte ve svých zákaznících ten nejlepší pocit a zároveň dbejte na správnou hygienu, která je v současné situaci velmi důležitá. Navíc při výběru správných papírových ručníků a toaletního papíru ušetříte nemalé finanční výdaje.

Ušetřete koupí kvalitních hygienických pomůcek velké výdaje

Kromě hygieny jsou to samozřejmě i finanční výdaje, které jako majitel firmy musíte mít na paměti. Během rozhodování, kde snížit náklady spojené s hygienickými pomůckami, je potřeba zvážit výběr kvalitních papírových ručníků a toaletního papíru.

Jaké papírové ručníky vybrat?

Pro veřejné toalety doporučujeme použití kvalitních papírových hygienických pomůcek. Například papírové ručníky skládané Papernet jsou v nabídce v několika provedeních. Levnější jednovrstvé varianty s dobrou savostí jsou vyrobeny ze 100% celulózy a díky systému skladu umožňují snadné oddělení ze zásobníku. Dobrou kvalitu a příznivou cenu nabízejí dvouvrstvé papírové ručníky Papernet, které doporučujeme do firem, restaurací, škol, podniků a institucí. Vysoce kvalitní materiál Tissue garantuje vysokou savost a tím menší spotřebu papírových ručníků. Spolu s tím jde ruku v ruce také úspora financí vaší firmě.

Nepodceňujte výběr toaletního papíru

Toaletní papíry pro veřejné toalety, které jsou vyrobeny z celulózy, zajišťující optimální hygienu a lepší rozpustnost při styku s vodou. V komerčních prostorech doporučujeme toaletní papír BioTech. Tato exkluzivní řada je speciálně vyvinuta tak, aby účinně čistila svou biologickou složkou potrubí v kanalizaci a urychlila rozkladu organické hmoty v kanalizaci, septiku a mobilních toaletách. Navíc redukuje množení nebezpečných virů a bakterií a tím odbourávají nepříjemný zápach.