Neupravené nehty se dávno nenosí

Nezáleží na věku a dneska vlastně už ani na pohlaví, upravené nehty bychom měli mít bez rozdílu. Ať už patříte do řad manažerů, navštěvujete školu či vyrážíte za kulturou. Vašich rukou si všímá také okolí, protože se říká, že ruce dělají člověka a pouze upravené a pěstěné nehty a upravená nehtová lůžka jsou základem osobitého stylu a vkusu. A není se čemu divit, jen si představte, jak byste se styděli sami před sebou, kdybyste významnému obchodnímu partnerovi podávali ruku se zažloutlými nehty anebo se ve škole hlásili s napůl ohryzanými nehty?

sada na nehty

Úprava v pohodlí domova

Patříte-li mezi ostýchavější, pravděpodobně se vyhýbáte též návštěvě zkrášlovacích salónů, kde se u péče o nehty vyžaduje pravidelnost. Naštěstí výrobci přišli s chytrým řešením, díky němuž si smíte nehty a celé ruce opečovávat v pohodlí domova, aniž by vás to finančně zruinovalo nebo byste měli strach z cizí práce. Praktická sada na nehty za velmi atraktivní cenu vám umožní upravovat si nehty doma přesně podle nálady. Toužíte po dlouhých, lesklých nehtech? Popřípadě dáváte přednost šetrné P-shine metodě? Na všechno existuje řešení! Sada pro nehotovou modeláž je cenově dostupná a disponuje základními laky a přípravky pro dokonalé nehty. Součástí sady bývá i UV lampa pro rychlé schnutí jednotlivých vrstev. Na výběr máte řadu hravých barev i odstínů a samozřejmě prvotní i následnou péči pro zdravý vzhled a potřebnou výživu nehtů. Práce s gely a laky je snadná, zvládne ji i amatér a výsledek bude rozhodně stát za to!

Zpevnění nehtů pro krásu i pohodlí

Někdo volí nehtovou modeláž jako východisko proti kousání nehtů, pro někoho dalšího je to nezbytná samozřejmost a někdo jiný tím zase řeší slabé a třepící se přírodní nehty. S pravidelnou péčí a šikovnou sadou na nehty docílíte zpevnění přírodních nehtů. Získáte sebevědomí, krásné nehty i dobrý pocit a uvidíte, že s každou další manikúrou se budete ve svém umění zdokonalovat.