Ničím nerušený spánek v pyžamu

Člověk se potřebuje skvěle vyspat, aby mohl přes den fungovat bez potíží. Vždy se však nepodaří zabrat během několika minut. Někdy převracení ze strany na stranu probíhá i několik hodin.

Dámská pyžamaSpaní jako na nebeském obláčku

Nikdo si ještě nevyzkoušel spaní na obláčku v nebi, ale všichni si představují, že jde o něco velmi příjemného. Kvalita postelových matrací rozhodně ovlivňuje dobré spaní. Dále záleží, jak máte vyvětráno v ložnici a jaká zde převládá teplota. Obecně se doporučuje menší teplo na spaní, ale vy to můžete cítit jinak. Někdo doslova trpí průsvity světla z venkovního prostředí dovnitř během noci, obzvláště pouliční lampy nadělají mnoho škody. V tomto případě to chce hodně silné dekoračky nebo jiné zatemňovací pomocníky. Ruší vás hluk od sousedů? Investujte do pořádného odhlučnění, ale také můžete promluvit s lidmi, kteří vás obtěžují. Třeba domluva zabere! A co uděláte, když vás nepříjemně škrábe materiál pyžama a škrtí vás kalhoty? Pořiďte si modely, které vám nezpůsobí tyto potíže, navíc se v nich budete cítit stylově.

Ranní i večerní pyžamová promenáda

Ne, nejde jenom o dobu spánku, ale pyžamo si oblékáme i několik hodin před zavrtáním se pod peřinu. Vždyť je příjemné chodit po bytě ve volném oblečení. Ani ráno se ihned nepřevlékáme, ale ještě klidně posnídáme v noční košili, projdeme zprávy v mobilu, provedeme ranní hygienu. Dámská pyžama vypadají velice vesele. Určitě nikomu nevadí, že usínáte s motivem kačenek, sov, medvídků, kuřátek, tučňáků a jiných zvířat na přední straně nočního prádla. Vždyť jde o tak uklidňující designy pro ženy v každém věku. Ani pánská pyžama nemusí působit vůbec nudně. Ozdobení trička mohou představovat například hodiny s intimními polohami, ornamenty s jízdními koly, tenisky, žralok a jiné. Oblíbené jsou také overaly a pánské noční košile s potiskem.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečení a doplňky se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.