Péči o pleť nesmí zanedbávat ani muži

Pravidelná kosmetická ošetření vnímají ženy jako běžnou rutinu a samozřejmost, která podpoří jejich mladistvý vzhled a zmírní známky stárnutí. Opomíjet by ale neměli ani pánové. Ti si mnohdy neuvědomují, že pod vousy se skrývá citlivá kůže vyžadující důkladnou péči. Byť je přirozené a ani se to od pánů nečeká, že denně netráví v koupelně před zrcadlem hodinu času, popřípadě netestují pleťové masky. Nicméně i pánové mají možnost navštívit salon krásy a nechat odborníky, aby jim nabídli základní péči pro posílení a detoxikaci.

Zažijte jedinečný pocit změny

Pro pány jsou připraveny speciální balíčky péče s relaxačními i čisticími účinky. Mužská pokožka se stane odolnější, svěží a bude působit odpočatě. Za hodinu vašeho času získáte kompletní odstranění nečistot, masáž hlavy, povrchové či hloubkové čištění pleti a speciální masáž, jež vás zbaví stresu a známek únavy. Stejně tak se můžete těšit na hydratační péči, masku a závěrečné nanášení krému podle typu pleti tak, aby vyhovoval vaší pokožce. Vynikající péči poskytují například v Sothys homme Praha, kde jsou připraveni vám nabídnout bezplatnou konzultaci včetně doporučení o správnou péči o pleť v domácích podmínkách. Nejen pánové by se o sebe měli poctivě starat a pečovat o pokožku, která s věkem ztrácí vitalitu, pružnost a hydrataci. V Sothys homme vám nabízí i další zákroky pro krásu a zdraví. Každý chce být se svým tělem maximálně spokojen, proto neváhejte a obraťte se na zkušené profesionály, s nimiž získáte krásná ústa, zdravě vyhlížející zuby, kosmetické úpravy na těle i vydatnou péči o pleť.

Estetické úpravy pro náročné

Estetické úpravy na těle jsou neinvazivní a vysoce komfortní. Tým zkušených pracovníků pracuje s vysoce účinnými přístroji a pro své procedury využívá nejvyšší kvalitu kosmetických přípravků značky BTL. Nechte se hýčkat, zapomeňte na starosti a věnujte pravidelně chvilku pouze sami sobě. Budete překvapeni, jak pod rukama odborníků zkrásníte, odpočinete si a získáte zářivou pleť i krásné tělo podle svých představ.