Pohled k nezaplacení

Dámy jistě dají za pravdu, že pěstěnou pletí, hladkou pokožkou a bohatou hřívou by se chtěla pyšnit každá z nich. Jenže ne každému byly dány do vínku předpoklady nosit dlouhé vlnité vlasy, mít sjednocenou pleť nebo tělo bez celulitidy. I když na vás příroda tak trošku zapomněla, díky modernímu přístupu profesionálních kosmetických a zkrášlovacích salónů dnes máte možnost řadu věcí na sobě vylepšit, aniž by k tomu byl zapotřebí skalpel. Dnes už není žádným tajemstvím, že si ženy nechávají upravovat nehty a jejich délku korigují pomocí umělých nehtů, že si trhají obočí, aby vynikl jejich pohled anebo že si nastavují vlasy, protože samy mají na hlavě jen pár pramenů.

Prodlužování řas – inovace v kráse

Prodloužení řas patří k dalším způsobům, jak si dodat na sebevědomí a sex appealu. Husté, pevné a dlouhé řasy jsou symbolem dokonalého líčení a správná péče o ně bývá často kumšt. Prodloužené řasy přitom působí zcela přirozeně. Vybírat dnes už můžete mnoha metod a vyzkoušet tak, která vám sedí nejlépe. Nejčastěji používaná metoda je lepení řasy na řasu. Prakticky bezbolestné ošetření, u kterého si odpočinete, vás během hodinky promění v někoho jiného. Kašmírové řasy jsou pak vhodné pro dámy, jež mají jasná očekávání o výsledku – hebké, lesklé a odolné řasy. Vždy se poraďte s kosmetičkou, jak husté a dlouhé či zakřivené řasy mají být. Na trhu existuje celá řada modelových variant, od zcela syntetických až po velmi lehké a efektem stálé.

Kde to umí „nasadit“?

Chcete-li pravidelně pečovat o svou pokožku, vyplatí se najít si vhodný salón, kde už zůstanete. Nejlépe takový, kde vám udělají manikúru, pedikúru, třeba i masáž a samozřejmě kosmetické služby. V Olomouci se vyplatí vyzkoušet Body Factory studio. Profesionální přístup a velmi atraktivní ceny vám doslova učarují. Specialisté na prodlužování řas i speciální zkrášlující kúry o vás budou pečovat, abyste se cítila jako v bavlnce.