Praktické tipy, co nosit s plus size postavou

V módním světě narazíte na celou řadu různých outfitů, nicméně ne všechny jsou vhodné pro plus size postavu. Během jediného dne v obchodech možná vyzkoušíte desítky různých druhů oblečení, ale jen málokteré vám padne. Ideální je najít si rovnou e-shop zaměřený výhradně na plus size módu.

woman-8552807_640

Slyšeli jste někdy o tom, že existuje technika zvaná shirring? Jedná se o šicí techniku, která oděvům dodává pružnost a zajišťuje, aby oblečení perfektně sedělo. Ve svém šatníku byste tedy měla mít oblečení šité touto metodou, protože se zřejmě bude vaše váha v průběhu času měnit. Jednou zhubnete, podruhé zase váha poroste nahoru, a tak nebudete muset neustále měnit šatník.

Hledejte šněrování

Dále je v plus size fashion velice oblíbené šněrování, a přitom se nemusí jednat pouze o korzety, jako se nosily v minulosti. Poohlédněte se tedy po oblečení, které má šněrování, protože pak vám sedne v pase i v bocích. Upravíte si ho totiž tak, aby to vypadalo, jako by bylo šité přímo na vás.

Zavinovací šaty vám budou lichotit

Někdo si ze zavinovacích šatů dělá legraci, obzvláště z těch květovaných, ale jsou základním prvkem šatníku pro plus size ženu. Vázání v pase umožňuje, že si šaty přizpůsobíte přímo vašemu tělu. Takové šaty dodají vaší postavě krásný tvar.

Šaty ve tvaru písmene A

Samozřejmě nesmíme zapomenout na klasiku v podobě šatů ve tvaru písmene A, které zvýrazní dekolt, ale přitom zakryjí nedostatky v oblasti břicha a boků. V šatech takového střihu se budete cítit příjemně.

Jestliže hledáte internetový obchod zaměřený na plus size fashion, pak vás nadchne Lasilueta.cz. Ve svém produktovém portfoliu má různé kousky, ať už hledáte outfit na každodenní nošení, nebo na důležitou večeři s obchodním partnerem. V e-shopu najdete i outfity, v nichž si ráda vyjdete na rande.