Skutečný odpočinek v Praze 8

Máte pocit, že váš život dostal hektické tempo, jež ovlivňuje celá řada stresových situací v zaměstnání a náročných úkolů doma? Máte dojem, že jste ztratili veškerý volný čas a nejste schopni se věnovat sami sobě? Toužíte po tom, zavřít se někde o samotě, zklidnit dech a vnímat pouze své vlastní tělo? Pak si dopřejte pravidelnou dávku relaxace a odpočinku v komfortním wellness centru. Na místě, kde na vás čeká oáza harmonie a odpočinku a kde se vám navrátí ztracená chuť, síla i pozitivní myšlenky.

Wellness Praha 8

Privátní wellness Satori Spa

Magické místo v samém srdci Karlína – tak by se dalo nazvat wellness Praha. Privátní wellness vám dopřeje kýžené soukromí a pohodlí. Na tomto kouzelném místě z vás odpadnou všechny starosti, zapomenete na povinnosti a okolní svět a vaše tělo získá novou energii. Dopřejte svému tělu i duši harmonické souznění v tónech uklidňující a relaxační hudby. Wellness Praha 8 nabízí celou škálu odpočinkových aktivit, například oblíbené sauny, vyhledávané masáže či rituály, s nimiž dopřejete své tělesné schránce něco nového, neobvyklého a zdraví prospěšného.

Sauny se řadí již od nepaměti mezi ozdravné procedury, s nimiž podpoříte imunitní systém, oběhový i lymfatický systém a upevníte své zdraví. Ať už se rozhodnete pro parní lázeň, finskou saunu či dáte přednost bio aromatické sauně s vysokým podílem vlhkosti, vaše tělo vám poděkuje. Výborně si pročistíte hlavu, uvolníte svaly a dopřejte si odpočinek. Nezapomeňte, že součástí saunovacího procesu není pouze pobyt v sauně, ale také následné ochlazení a odpočinek určený k regeneraci.

Pro ostýchavce i mladé sportovce

Kdo by neznal masáž, ale už jste byli na opravdu kvalitní masáži? Wellness centrum vám garantuje široký výběr masáží, kdy se pracuje s unikátními masérskými technikami a vybavením. Mezi populární patří třeba masáže horkými lávovými kamen či Breussova masáž či reflexní terapie nohou. Zapomeňte na strach a stud a svěřte se do rukou zkušeného maséra, který z vás již za půl hodiny zbaví všech negativních myšlenek, bolavých zad i starostí.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Péče o tělo se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.