Šťastná díky seznámení na Evropské seznamce

Konečně jste se otřepala z minulého rozchodu a pomalu se začínáte porozhlížet, zda se ve Vašem okolí nenachází někdo, v jehož blízkosti byste se cítila dobře? Vašeho budoucího partnera můžete potkat náhodně cestou v tramvaji nebo si zkusit dát inzerát na některou z bezejmenných seznamek s titulkem “Hledám muže k seznámení“. Úspěšnému seznámení s mužem z oceli můžete vyjít vstříc prostřednictvím internetové Evropské seznamky.

Hledám muže k seznámeníOtcové jako vzor pro naše budoucí partnera

Možná to znáte velmi dobře ze své vlastní zkušenosti. Zvykem českých žen je, že ve svém tatínkovi vidí vzor pro svého budoucího partnera. V ženských očích vystávají jejich otcové jako gentlemani, kteří by pro své dcery i matky snesli modré z nebe. Dá se říci, že i já sama jsem svého otce mnohokrát za jeho života chápala jako někoho, kdo se o naši rodinu postará. V případě, že nebyl v zaměstnání, trávil s námi svůj volný čas. Vozil nás na tréninky, byl s námi náš první školní den, jel se se mnou podívat na den otevřených dveří střední školu a byl nám oporou vždy, když jsme to všichni potřebovali. Třebaže jsem s ním ne vždy v období pubertě souhlasila, vždy jsem k němu chovala velký respekt. Zkrátka pro mně představoval muže z oceli. Postupem času jsem si vysnila, že přesně takový bude jednou také můj partner. Dnes, když se zamyslím, vlastně je mu hodně podobný.

Kde najít skutečného prince na bílém koni?

Ne každá žena má však to štěstí, že má vedle sebe takového muže. Právě pro ně je pak určena Evropská seznamka, která poskytuje možnost seznámit se s muži z téměř celého světa. Během několika málo hodin se tak zde www.evropska-seznamka.cz můžete seznámit s muži z Velké Británie, Německa, Itálie, Španělska i mnoha mimoevropských zemí. Princ na bílém koni tak k Vám může přijet mnohem dříve, než jste vůbec doufala.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Tipy a triky se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.