Tamaris: aktuální trendy v podzimní módě

Současné počasí nenechá nikoho na pochybách, že s teplými dny se můžeme již nadobro rozloučit. Léto dalo světu vale a přenechalo žezlo chladnému podzimu. S tím úzce souvisí také změna v našem šatníku. Letní lehké střevíce jsme museli uložit a vzít zavděk botami, které nás zahřejí. Jaké jsou současné trendy v obouvání? Pojďme se podívat na nabídku obchodů, v jejichž sortimentu obuv najdete.

boty TamarisTrendy v podzimní módě: černá barva stále vede

Značka Tamaris už v regálech českých obchodů zdomácněla. Je to pochopitelné – její nápaditá obuv s povedeným designem a kvalitním zpracováním si rychle našly své zákazníky, kteří dávají přednost výrobkům, jež dlouho vydrží. Tamaris i pro letošní sezónu připravila řadu atraktivních modelů, které by vám v botníku chybět neměly.

K nejoblíbenější barvě obuvi už po několik sezón patří černá. Je to pochopitelné. Tato barva se výborně kombinuje s oblečením i ostatními doplňky a prakticky ke všemu se hodí. Podzimní boty se vyznačují různými liniemi v provedení pravá kůže, syntetika i textil. Vybrat si proto může každý dle toho, čemu dává přednost. Svou roli jistě sehraje také cena.

Tamaris jsou boty do nepohody

Vsadíte-li na boty Tamaris, máte zaručeno, že budete nosit moderní modely, které respektují současné nároky zákazníků. A ty jsou poměrně různorodé. Proto v nabídce značky Tamaris najdete obuv, kterou můžete vzít k elegantní sukni, stejně jako takové, jež se hodí spíše ke sportovněji laděnému outfitu.

Obuv má běžnou, tedy střední šířku. Vyznavačky pohodlné obuvi jistě zaujmou pohodlné kotníkové modely hrubou a pevnou podrážkou s Duo TEX funkční vrstvou, díky níž je bota nepromokavá, ale zároveň prodyšná. Výborně se proto hodí do podzimního a zimního nestálého počasí, kdy není nouze o chladné srážky. S touto obuví se nemusíte bát vydat na procházku zimní krajinou.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečení a doplňky se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.