Teplé počasí volá po odhalených nohou!

Zima je definitivně pryč a teplých dní neustále přibývá. Spolu s teplými dny odhazujeme poslední svetry a zkracujeme sukně i kalhoty. Především pro dámy začíná sezóna upravených nohou, kterých lze docílit v pohodlí domova, aniž byste se museli objednávat na předraženou pedikúru.  Krása nohou neznamená pouze precizně nalakované nehty, ale především upravená chodidla bez ztvrdlé kůže či mozolů. Pravidelnou péčí o nohy, které vás celý život nosí a zaslouží si vaši pozornost, dosáhnete pomocí šikovných pomocníků.

Pilník, bruska a lak na nehty

Každá žena by si měla najít chvilku pro sebe a péči o své tělo. Stále se ještě najdou takové dámy, jimž péče o chodidla nic neříká. To se časem odráží na bolavých a oteklých nohách a stejně tak popraskaných patách. Ty vypadají nehezky v lodičkách i sandálkách. Proto začněte s péčí včas a vyzkoušejte elektrický pilník na paty, s nímž budou nohy hladké a vždy upravené! Díky cenové dostupnosti jej můžete kdykoliv použít doma, na zahradě nebo dovolené. Brusný kotouč se postará o odstranění staré zrohovatělé kůže a nechá vyniknout jemnou kůžičku na nohách.

Ani o tu nezapomínejte náležitě pečovat, proto vám kromě laku na nehty a brusky nesmí chybět též kvalitní krém nebo olej na lázeň nohou. Bruska na paty je skvělou investicí především proto, že umožňuje rychlou, efektivní a snadnou použitelnost. Součástí balení jsou vyměnitelné válečky s odlišnou hrubostí, čímž uspokojíte citlivou kůži okolo prstů a zároveň zbavíte paty tvrdších ploch.

Nakupujte online a ušetřete

Návštěvy kosmetických salónů vás mohou stát vysoké peníze a často pro muže bývá péče o chodidla komfortní v domácích podmínkách. Levná kosmetika dostupná online vám slibuje chytrý nákup, časovou úsporu i dokonalý výsledek! Otestujte výhody drogerie online a připravte se na letní sezónu včas, vaše upravené nohy vám poděkují zdravým vzhledem.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Krása, Péče o tělo se štítky , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.