Tetování jako odraz vaší osobnosti

Dnes už nemusíte být rebelem nebo vězněm, abyste si nechali ozdobit kůži tetováním. V současnosti patří ke stále populárnějšímu zkrášlení těla a uchylují se k němu lidé ze všech profesí a sociálních vrstev. Nic však nepodceňujte, protože jde o velký zásah do pokožky. 

tetování Praha

Tetování jako módní trend

Tetování umí vyzdvihnout vlastní osobnost. Někdo ví moc dobře, který symbol bude právě ten jeho nejlepší, jiný váhá a nechá se inspirovat nabízenými motivy. Mnozí si zvolí kérku jen k důvodu, že se jim výborně hodí do momentálního stylu. Ženy si nechávají dělat kérky na různé tělní partie, nejčastěji na bedra, ramena, šíji, podbřišek, třísla, na lýtka a na zápěstí. Výjimkou nejsou ani intimní partie. Muži si nejvíce nechávají tetovat lýtka, předloktí, bicepsy, záda a ramena. Vedou u nich různé ornamenty, zvířata, nápisy i lebky. Tetování se obecně dělí na stálé – permanentní a dočasné – nepermanentní. Stálé tetování Praha se provádí pomocí vpichů jehly, dočasné můžete mít díky barvení kůže či zdobení třpytkami s různými odstíny. 

Bolest a bezpečnost při tetování

Než se rozhodnete si nechat něco vytetovat na kůži, zaměřte se na správný výběr salonu. Praha tetování náleží k ověřeným místům, kde pracují s vysoce kvalitními barvami a dodržují zásady bezpečné realizace. Pochopitelně se vše provádí v antiseptickém prostředí a aplikace probíhá sterilními nástroji. Riskovat nebo šetřit peníze se rozhodně nevyplatí, protože v pochybných salonech hrozí různé infekce. Nesmí se zanedbat ani ošetření tetovaného místa. Každý, kdo absolvuje tetování poprvé se ptá, jestli to bolí. Pravdou je, že každý vnímá bolest jinak. Samozřejmě jen představa píchání jehliček do kůže vyvolává bolestivé představy. Ve většině případů se jedná spíše o pálení a svědění. Také rozhoduje, jakou zvolíte tělní část, protože některé jsou extra citlivé.