Trendy svatební šaty pro rok 2024

Plánujete svatbu v roce 2024 a chtěla byste, aby byl váš svatební look aktuální? Přinášíme vám tipy, jak na svatbě zazářit.

Květinové vzory

Trendem pro rok 2024 jsou květinové aplikace. Na svatebních šatech se vyjímají především velké 3D prvky květin. Květiny mohou mít různé barvy a podtrhnout tak váš vzhled.

Mašle

Dalším svatebním trendem jsou mašle. Nebojte se ani těch opravdu velkých. Krásně obzvláštní především hladké svatební šaty. Co takhle místo dlouhého závoje vybrat šaty s velkou mašlí na zádech? Mašlí můžete také ozdobit své poprsí.

svatba

Strukturální tvary

Dost bylo hladkého minimalismu. Svatební šaty pro sezónu 2024 naopak nezahálí velkolepými plesovými sukněmi, objemným tylovým či krajkovým zdobením nebo zajímavými aplikacemi, které jsou vytvarovány do různých uměleckých tvarů.

Upravitelná sukně

Jestliže chcete mít dlouhé princeznovské šaty pouze při obřadu a společném stolování, již není nutné se následně převlékat do kratších šatů. Místo toho zvolte takové šaty, které umožňují flexibilně odepnout část sukně, tedy odstranit vrchní vrstvy látky či vlečky a odhalit přiléhavější siluetu.

Vsaďte na barvy

Rok 2024 udává trendy v barvách. Nemusíte mít pouze bílé šaty, naopak volte pastelové barvy, jako je růžová, béžová či modrá. Případně těmito barvami dozdobte své bílé šaty.

Dramatické závoje

Do kurzu se vrací zdobené závoje s výraznými aplikacemi, složitými výšivkami a krajkové lemy inspirované vintage módou. Takové závoje dodají vašemu vzhledu na dramatičnosti.

Kalhoty místo sukně

Ne všechny ženy se dobře cítí v šatech. Jste-li jedna z nich, nebojte se sáhnout po elegantním kostýmu či overalu.

Nechte si ušít šaty na zakázku

Ideálním způsobem, jak zakomponovat svatební trendy do svého slavnostního vzhledu je ušití šatů na míru. S tím vám pomůže šikovná pražská krejčová Kaya The Tailor.

foto: kayathetailor.cz