Wish shop – ideální místo pro váš nákup

Pokud patříte mezi nadšence do nakupování online, určitě znáte řadu zahraničních webových portálů, kde nejen výhodně a levně nakoupíte, ale zároveň seženete módní kousky a hi-tech technologie v našich končinách zatím nedostupné. Jednou z velmi hojně využívaných zemí je Čína, odkud pochází mnoho známých e-shopů.

Doposud neznámějšímu projektu Ebay šlape na paty portál wish.com, jenž sdružuje celou řadu různých obchodů z celého světa a láká na obrovský sortiment pro každodenní použití. Ať už se jedná o oblečení, elektroniku, domácí potřeby, vybavení bydlení či snad potřeby pro zvířata anebo dětské hračky či kosmetické produkty. Na stránce www.hardyn.cz najdete řadu cenných informací, aby byly nákupy na těchto stránkách pro vás maximálně přínosné a výhodné.

Obchod Wish sází na jednoduchost

Wish shop má jednu obrovskou výhodu – je dostupný v českém jazyce, takže garantuje přehlednost i pro jazykově nevybavené zákazníky. Pro někoho může být bariérou skutečnost, že nakupování na wish znamená podporovat čínskou aglomeraci, budete ale velmi mile překvapeni vysokou kvalitou zpracování jednotlivých produktů. Oproti jiným, levným konkurentům lze zboží na wish jednoduše reklamovat a také využít služeb zákaznické podpory v českém jazyce. Na stránkách www.hardyn.cz najdete i praktický návod, jak se zaregistrovat a začít nakupovat.

Založení účtu vám zabere pár minut, v nastavení si pak můžete zvolit platbu předem formou Paypal anebo klasicky platební kartou, přičemž právě platební karta funguje mnohem rychleji. Ani wish se neobejde bez nevýhod, mezi tu hlavní pro většinu zákazníků spadá placení dopravy, byť za minimální částku. Jakmile se ale do wish přihlásíte, vyměníte české e-shopy za jeden skutečně propracovaný, který slibuje ojedinělé kousky, řadu pozitivních recenzí a též bezpečný nákup online.

Wish jako aplikace do chytrého telefonu

Po vytvoření profilu máte k dispozici několik základních záložek s údaji, kde najdete upozornění, historii vašich objednávek, odměny za nákupy i často kladené dotazy či již zmiňovanou podporu. Aplikace wish je zdarma dostupná pro operační systémy Android a iOS, díky čemuž můžete mít své nákupy stále pod kontrolou a k dispozici prakticky kdykoliv.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Oblečení a doplňky, Tipy a triky se štítky . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.