Jaké barevné kontaktní čočky jsou pro mě ty nejlepší?

Do barevných kontaktních čoček se nejde nezamilovat. Kdo je jednou vyzkouší, už navždy podlehne. Ale nabídka je opravdu široká a podle čeho bychom tedy měli vybírat, abychom docílili nejen požadovaného oslnivého pohledu, ale zároveň zachovali v bezpečí náš zrak? Na tyto otázky najdete odpovědi na následujících řádcích.

Barevné kontaktní čočky

Základem je výběr správného typu

V první řadě je třeba vědět, že barevné kontaktní čočky jsou k dispozici v nedioptrickém i dioptrickém provedení. A jak už sám název napovídá, dioptrické čočky, které najdete zde https://www.top-crazy.cz/barevne-dioptricke-cocky, jsou určeny pro ty, kteří potřebují kromě barevného efektu docílit také korekce zraku. Nedioptrické kontaktní čočky jsou pak výhradně módním a estetickým doplňkem určeným pro všechny, kteří touží po změně a nemají žádné problémy se zrakem. Toto rozdělení je zároveň také prvním kritériem, podle kterého je třeba se při výběru barevných čoček řídit.

Přirozený nebo crazy vzhled

Jakmile máte jasno z hlediska dioptrií, přichází další krok, a to otázka, jakého efektu chcete při nošení barevných kontaktních čoček dosáhnout. Zvolit můžete buď odstín podobný vaší přirozené barvě očí, kterým oči jen sjednotíte a rozjasníte, nebo můžete sáhnout po výrazné, zcela odlišné barvě či crazy provedení, které dodá vašemu pohledu zcela nové rozměry. Vybírat můžete opravdu z široké palety odstínů – přesvědčte se na https://www.top-crazy.cz/barevnei-cocky-kontaktni.

Při výběru barvy kontaktních čoček je pak třeba zohlednit, k jakému outfitu je chcete nosit, jaké zvolíte líčení či jakou máte barvu vlasů. Jen tak můžete dosáhnout maximálně sladěného vzhledu, kterému nikdo neodolá. Ale nebojte, nemusíte se spoléhat jen na jeden odstín. Nasazení i vyndání barevných kontaktních čoček je otázka několika vteřin, takže barvu svého pohledu můžete měnit dle momentální nálady, klidně i několikrát za den. V práci tak můžete působit naprosto přirozeně a večer na party zaujmout neodolatelným, hlubokým a zcela jedinečným pohledem, který oslní opravdu každého.

Jak vidíte, výběr barevných kontaktních čoček není vůbec složitý. Proto neváhejte a zkoušejte nové možnosti a kombinace každý den. Jen tak zjistíte, která varianta je pro vás ta nejlepší.