Jakou barvu spodního prádla by měla žena zvolit?

Zdroj: shutterstock.com

Každá žena má ráda kvalitní spodní prádlo, ve kterém se cítí dobře, pohodlně a sebevědomě. Jenže jak a podle čeho zvolit tu správnou barvu? To je dilema, které někdy v životě řešila určitě nejedna z vás, případně muž, který chtěl novým spodním prádlem překvapit svou drahou polovičku.

I proto patří mezi nejoblíbenější černá a bílá, případně tělová. Tato klasika představuje jistotu, pokud si však pořídíte i kousky v méně obvyklých odstínech, určitě nebudete litovat.

Zvláštním typem je erotické prádlo, které ocení především zamilované páry pro zpestření jejich milostného života.

O tom, jaká barva vám bude stoprocentně slušet, rozhoduje i vaše pleť, oči či vlasy. Neorientujte se proto pouze podle toho, jaké odstíny máte rády. Tipy na následujících řádcích vám pomohou vybrat takové spodní prádlo, co podtrhne vaši ženskost a zdůrazní všechny vaše přednosti.

Světlovlasé ženy zazáří ve spodním prádle nenásilných barev

Blondýnky by se měly poohlédnout po spodním prádle v pastelových barvách. V současné době je velkým trendem tyrkysová či limetková, stálicí je žlutá či meruňková. Základním pravidlem je nevolit příliš sytou a agresivní barvu, která by přebíjela příjemně světlý odstín vlasů.

Brunetkám sluší syté barvy

Oproti tomu brunetky a černovlásky vyniknou ve spodním prádle sytějších tónů. Vedle již zmiňované černé je skvělou volbou i tmavě modrá, zelená nebo hnědá či šedá. Platí, že spodní prádlo by mělo krásu podtrhovat, ne ji zastínit.

Spodní prádlo sladěné s barvou očí působí atraktivně

Pokud se rozhodnete vybírat podprsenku, kalhotky a další kousky dle barvy očí, věřte, že zvolíte-li stejný odstín, budete vypadat neodolatelně. Vůbec nejlépe se v tomto ohledu mohou cítit hnědooké dámy, kterým sluší prakticky vše, protože hnědá jako taková v kombinaci nikdy nezklame.

Jistá doporučení se vážou i k samotnému nošení spodního prádla. Nikdy proto pod bílé šaty neoblékejte odstín, který by pod oblečením prosvítal. Pravidlo platí i naopak. Světlé spodní prádlo pod tmavým oblečením se navíc může zabarvit. Ať už se rozhodnete vybrat barvu podle vlasů, očí nebo jiného parametru, vždy je nejdůležitější, abyste se v daných kouscích cítila pohodlně, to je vždy to hlavní.

1 komentář u „Jakou barvu spodního prádla by měla žena zvolit?

  • 27.8.2014 (13.13)
    Permalink

    Myslím, že žádné ženě by rozhodně neměla chybět tělová podprsenka, už jen kvůli tomu, že si ji může vzít pod bílí nebo průhledný top a nic neprosvítá. :) Já jsem měla celkem problém se sehnáním takové podprsenky, aby správně seděla, měla správný střih no a nakonec jsem tu pravou sehnala na answear.cz takže pokud máte podobný problém tak doporučuji mrknout :)

Komentáře nejsou povoleny.