Krásné křivky ve správných šatech

Každá žena by měla mít ve svém šatníku několik základních a dobře kombinovatelných módních kousků, mezi něž rozhodně patří i šaty. Bez ohledu na to, jakou oblékáte velikost, zda vás trápí silnější stehna, výraznější pozadí, nebo vypouklé bříško, při vhodném střihu své nedostatky zamaskujete a naopak rafinovaně zvýrazníte své přednosti.

fashion-835219_640

Nakupujte online

Koho trápí postava hrušky, pro niž jsou typická silnější stehna a větší zadeček, ocení šaty střižené do áčka. Ani s větším břichem se nemusíte bát pestrých barev, módních střihů a aktuálních trendů. Plnoštíhlé ženy se rozhodně nemusí stydět za svou postavu a zajisté budou rády za trendy kousky lichotící právě kypřejším tvarům. Velké oblibě se těší letní maxi šaty v boho stylu a stejně tak syté barvy. Letos frčí křiklavě zelená, růžová i žlutá a vedle nešlápnete ani s černobílou elegantní klasikou či volány na rukou nebo véčkovým výstřihem. Ten je ostatně ideální pro ženy s větším poprsím, neboť tvar písmene V ho opticky prodlouží. Pokud se rozhodnete pro jednobarevný kousek, doplňte ho výraznějším páskem, zajímavě řešenou kabelkou či stylovým letním obutím, ideální jsou třeba sandálky, letní páskové boty na vysoké platformě a stejně tak nestárnoucí, pohodlné pantofle.

Na ples i do města

Plesová sezóna se blíží, proto možná i vy budete hledat vkusné šaty na ples pro plnoštíhlé, s nimiž uděláte parádu i na letních oslavách, svatbách anebo podnikových akcích. Nadměrné velikosti šatů by dámy měly volit bez zbytečně velkých potisků, které opticky rozšiřují, a stejně tak zapomenout na pruhy nebo zbytečné řasení v oblasti pasu, na rukou či hrudníku. Své postavě lehce uberete kila jednoduchými triky: zkuste třeba vyšší boty, s nimiž si prodloužíte postavu, kombinujte maximálně tři barvy pro celý outfit, nebojte se pásku a kratších halenek a triček a v neposlední řadě oblékejte to, v čem se cítíte královsky.