Kryty na AirPods: Proč byste si je měli pořídit?

Nezbytným příslušenstvím mobilů jsou sluchátka. Slouží k poslechu hudby, podcastů i videí. Nejčastěji vidíte sluchátka v uších mladé generace, která bez nich snad neudělá ani krok. Jaká je jejich nabídka na trhu a která vybrat?

Pouzdra na AirPods

Nabídka sluchátek na trhu

Když se podíváte na nabídku kamenných prodejen a specializovaných e-shopů, uvidíte celou řadu sluchátek – pecky, špunty, bezdrátové. Stačí jen vybrat, což nemusí být právě jednoduché. Většina konzumentů hudby a hlasu si přeje kvalitní poslech bez rušivých šumů. To nabízí hodně sluchátek. Někomu překáží dráty, a líbí se mu proto bezdrátová sluchátka.  Mezi nimi je také velký rozdíl. Jiný potřebuje sluchátka pro hraní na PlayStation a další k televizi. Pokud se však budeme bavit o perfektním poslechu v mobilu, nabízejí se jako ideální AirPods od značky Apple. Standardně slouží pro bezdrátové připojení s iPhony, tedy mobily s operačním systémem iOS. Dají se však používat také s Androidem.

Co všechno nabízejí sluchátka AirPods

Bezdrátová sluchátka AirPods se pomocí Bluetooth 5.0 spárují s jakýmkoliv zařízením od Apple. Jejich součástí je pouzdro, které slouží na nabíjení. S jedním nabitím vydrží fungovat až 24 hodin. Dva mikrofony filtrují nežádoucí hluk v pozadí. Jsou vybavené infračerveným senzorem, který hlídá, kdy máte sluchátka v uších, aby mohla začít přehrávat. Nejsou-li v uších, nehrají. K pouzdru si lze dokoupit kryty na Airpods, které ho chrání a zároveň jsou vkusným doplňkem.

Obaly na AirPods

Pouzdra na AirPods se vyrábějí v různém designu i barevném provedení. Můžete mít obyčejná průhledná nebo se vzorem. Nabídek je celá řada. Kryt je vyrobený ze silikonu, je tedy měkký a ohebný a dokonale chrání nabíjecí pouzdro před mechanickým poškozením. Při výběru krytu je třeba se řídit typem AirPods, aby na ně pasoval i výřet pro dobíjecí konektor.