Správný krok vstříc vašemu zdraví

V dnešní uspěchané době jsme všichni pod tíhou stresu. Škodlivých vlivů se kolem nás pohybuje mnoho. Naše zdraví dnes bohužel nemůžeme podpořit ani kvalitní potravinou. Z většiny bio produktů se stávají potraviny pouze označené nálepkou BIO. Moderní zrychlená doba nás nutí podávat vysoké výkony. Naše tělo pracuje na maximum. Býváme unavení, často nemocni a ve špatném psychickém stavu. Velkou část zdravotních neduhů, které s sebou přináší 21. století, vyřeší vysoký příliv vitamínů, aminokyselin a stopových prvků.

Říkáte si, že to není nic těžkého. Skočíte do lékárny, koupíte nejnabitější multivitamín v akci a vše bude zase v pořádku. Dřív, než vyhodíte peníze, přečtěte si ještě pár následujících řádků.

Góji, lék na všechno

Častou příčinou, proč vitamíny nefungují, je jejich forma. Tělo většinu vyloučí nebo uloží a nevyužije je pro svou potřebu. Hledejte proto doplňky stravy, které jsou přírodní. Výtažky a plody rostlin jsou tím nejlepším možným darem matky přírody.

Jednou téměř zázračnou rostlinou je kustovnice čínská. Její plody jsou využívány tradiční čínskou medicínou pro zlepšení vitality člověka. Oranžové bobulky obsahují silné antioxidanty, které neutralizují volné radikály, což způsobuje pomalejší stárnutí a dlouhověkost. Jsou bohaté na vitamín B, který se stará nejen o naše nervy, ale i o kvalitu kůže. Obsahují až 21 stopových prvků. Což ocení zejména ženy, které kvůli periodě i menopauze, můžou přicházet o železo a vápník. Následkem pak bývá slabost, únava a řidnutí kostí. Předejděte neblahým následkům stáří s kustovnicí neboli Góji. V neposlední řadě je zdrojem betakarotenu, a to větším než mrkev. Betakaroten má zásluhu nejen na vašem krásném opálení, ale hlavně na vašem zraku.

Kustovnici můžete jíst i pít. Obecně se doporučuje čaj. Jenže, jak už to bývá, pokud cítíte, že vaše tělo už je lehce vyčerpáno, potřebuje vyšší dávky na srovnání než při prevenci. Ruku na srdce, komu se chce pít čaj dvakrát až třikrát denně? Asi málokomu. Protože už víte, co potřebujete, je teď ta správná chvíle navštívit lékárnu a koupit si koncentrovaný výtažek z Góji.

Podpořte účinky

Jeden z podceňovaných lidských orgánů jsou střeva. Jenže právě ony mají veliký podíl na tom, co a jak vlastně vaše tělo vstřebává. Všichni víme o mikroflóře ve střevech. Dost z nás se naučilo i jíst probiotika v době užívání antibiotik. Ke správnému fungování střevní flóry bohužel nestačí každé ráno sníst bílý jogurt. Ptáte se proč? Protože je to málo a žaludeční šťávy většinu stráví, do střev se dostává minimum. Opět je to dnešní doba a potraviny, které napomáhají spíš množení škodlivých bakterií v našich střevech. Těm správným a pro nás zdravým a užitečným střevním bakteriím musíme pomáhat, posilovat je a živit.

Rovnováhu střev podpoříte užíváním Inulinu. Tato rozpustná vláknina získávána z rostlin se díky své struktuře rozpouští až v tlustém střevě, kde plní funkci prebiotik, což znamená, že je výživou bakterií pro nás potřebných.

Spojením Inulinu a kustovnice dosáhnete perfektních výsledku. Díky Inulinu vytvoříte ve svých střevech přátelské prostředí, které si pak z kustovnice vezme maximum a dá ho vašemu tělu. Zakupte si doplněk stravy pod názvem Kustovnice čínská + Inulín tbl.90 v eshopu Gigalékárna.cz.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Zdraví se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.