Bělení zubů dokáže vykouzlit vysněný úsměv

Krásný a zářivě bílý úsměv je snem spousty lidí. Mnohdy se však ani velké úsilí v podobě pravidelného čištění zubů nesetkává s očekávanými výsledky. V takovém případě je možné přemýšlet o různých způsobech bělení zubů, díky kterým je možné dostát vytouženého odstínu chrupu.

Návodů, jak dosáhnout bílých zubů, je opravdová spousta – dokonce i lze vyzkoušet i bělení zubů doma. Ten nejmenší krok, který každý může pro chtěný výsledek udělat, je určitě čištění zubů speciální pastou s bělícími účinky. Dále je možné zakoupit například speciální bělící pásky či gely nebo navštívit specializovaná zařízení, kde zuby bělí laserem.

Tip: Objednejte si vzorky zdarma! Pozor omezená platnost této ojedinělé nabídky.

Pravidelnost je základ

Je jedno, zda se rozhodnete do vybělení zubů investovat méně či více peněz, jednu věc mají všechny procedury společnou, a to nutnost opakování, jinak se výsledek nedostaví a pokud ano, nebude dlouhodobý. Další zásadou je také vybrat si metodu, která nepoškozuje sklovinu. Zapomeňte proto na všechny zaručené babské rady, kdy se doporučovalo čistit zuby solí či šťávou z citrónu. Zuby jsou velmi křehkou součástí lidského těla, a podle toho by k nim mělo být přistupováno.

U lékaře se bát nemusíte

Nejste-li si jisti, zda vámi zvolená cesta je správná, navštivte určitě zubního lékaře, popřípadě dentálního hygienistu, který vám odborně poradí, co který zákrok obnáší. Kontrolou vašich zubů také mohou vybrat ten nejvhodnější pro vás, protože každý člověk má jiné předpoklady, a to nejen ohledně kvality svých zubů.

Bělení zubů je v současné době opravdovým trendem. Pokud však nehodláte omezit zlozvyky podílející se na nesprávném zabarvení, mohou být vaše snahy marné. Nezřídka je také odstín zubů dílem přírody a genetiky, a mnohé je tak z velké části neovlivnitelné. Pokud se však budete o své zuby pravidelně starat a chodit na zubní prohlídky, krásný úsměv bude vašim poznávacím znamením tak jako tak.