Prodloužení vlasů zvládnete i sami doma!

Nejste spokojena se svými vlasy? Toužíte po vlasech hustějších a delších? O krásných, dlouhých a hustých, zdravě vypadajících vlasech sní snad každá moderní žena. Ale jak toho docílit, když vám příroda nenadělila bujnou kštici a vaše vlasy nikdy nedorostou do požadované délky?

Dnes už to není žádný problém. Naopak, řešení je velice snadné, rychlé a cenově přijatelné. Stále více je oblíbenější prodlužování vlasů. Existuje mnoho způsobů, více či méně náročných a v různých cenových hladinách, jak získat husté a dlouhé vlasy. V poslední době se objevují speciální sady, které umožní prodloužit si vlasy svépomocí.

Vyzkoušejte prameny Simply Perfect

Jedním z nich, který můžete sami vyzkoušet v klidu domova, je rychlá a účinná metoda prodlužování vlasů Simply Perfect pro domácí použití od firmy Human Hair. Docílení vašeho vysněného účesu je takřka okamžité. S prameny Simply Perfect sešitými z pravých vlasů, nerozeznatelných od vašich vlastních, můžete snadno, rychle a kdykoliv vykouzlit nový účes a změnit během pár minut i délku vlasů. Aplikace pramenů je velice jednoduchá pomocí malých sponek a prodloužit či zhustit vlasy tak dokáže každá žena. Prameny se připevní pod vlasy a následně horní vlasy překryjí sponky a nikdo váš trik nepozná a vy se budete pyšnit bohatým vlasovým porostem.

Střídejte účesy jak se vám zlíbí

Předností domácí metody prodlužování vlasů Simply Perfect je opravdu mnoho. Nejenže během chvíle změníte image, vytvoříte snadno společenský nebo svatební účes, ale vlasy se dají i stříhat podle potřeby, navíc každý den můžete mít jiný účes a z prořídlých vlasů hravě vytvoříte hustou hřívu. Ale především, a to je nejdůležitější, dosáhnete prodloužení vlasů bez jakéhokoliv zatížení a rizika poškození vašich vlastních vlasů.

Pokud máte ráda změnu a ráda měníte vzhled, respektive účesy, a chcete se vyvarovat dlouhodobému prodloužení vlasů, při kterém hrozí poškození vašich přirozených vlasů, potom prameny Simply Perfect jsou ideálním řešením právě pro vás.

Prodloužené prameny vyžadují zvýšenou péči

Pokud se rozhodnete vyzkoušet rychlé a jednoduché prodlužování vlasů, nezapomínejte o ně pečovat vhodnými šampóny na vlasy. Po umytí šampónem na prodloužené vlasy se doporučuje vlasy upravit pomocí žehličky na vlasy. Pokud máte vlastní tipy, jak pečovat o prodloužené vlasy, budeme rádi, pokud nám napíšete tipy v komentářích.