Relaxace – cesta k fyzické i psychické pohodě

Umíte relaxovat, vyčlenit si čas sami pro sebe a dopřát unavenému tělu zasloužený odpočinek? Kolik z vás pravidelně navštěvuje saunu, nebo využívá služeb profesionálního maséra? Proč raději investovat do oblečení a technologických vymožeností než do vlastního potěšení z příjemných procedur? Je obecně známo, že lázeňská péče působí jak na fyzickou, tak psychickou schránku člověka a dovoluje mu odtrhnout mysl od každodenních starostí. V Česku existuje několik zařízení, které vám poskytnou kvalitní servis a služby šité na míru.

Wellness v srdci Luhačovic

V této souvislosti nelze opomenout vyhlášený wellness hotel v Luhačovicích nabízející pobyty zaměřené pro všechny věkové kategorie. V rámci jednotlivých wellness balíčků máte možnost si zaplavat v bazénu, využít blahodárného vlivu saunování, popřípadě se oddat některé z mnoha druhů masáží. V prostorách wellness a spa hotelu Augustiánského domu rozhodně nebudete strádat ani po gastronomické stránce. Zvláštní relaxaci zažijete i při procházce samotným městem Luhačovice s typickou architekturou a zajímavými kulturními památkami.

Dárkové poukazy nabité harmonií

Pátráte-li po ideálním dárku pro vaše blízké, pořiďte jim některý z wellness zážitků, na nějž budou ještě dlouho vzpomínat. Oblíbený víkendový wellness pobyt je doslova nabitý harmonií! Zahrnuje neomezený vstup do spa centra, výtečnou kuchyni a ubytování v pokoji s klimatizací a připojením přes Wi-Fi. Potěšit smíte též balíčkem s vlastním výběrem služeb, Augustiánským týdnem plným masáží nebo třeba inspirativním pobytem s vlastním načasováním procedur. Na výběr je zkrátka celá řada a záleží pouze na vás, jakou zvolíte!

Zasloužený čas pro odpočinek

Veřejně známé osobnosti si luxus lázeňského ražení dopřávají klidně několikrát za měsíc, proč byste si tedy vy, nebo ti, na nichž vám záleží, nemohli dovolit podobnou senzaci alespoň jednou v roce? Moravské lázně jsou oázou klidu, symbolem energie a síly, jež pobytem v hotelu s rodinnou atmosférou přirozeně načerpáte. Na zpáteční cestě si nezapomeňte koupit chutný suvenýr v podobě originálních oplatek.