Stodola plná překvapení

Adrenalinové zážitky si nemusíte stále kupovat, ale zkuste je jednou naplánovat bez cizí pomoci. Opravdu stačí jen trochu fantazie. Když už tak po delším čase děláte pořádek ve stodole, vymetáte pavučiny, vyhazujete staré krámy a koukáte na hromadu loňského sena, zavolejte si o pomoc!

erotické prádlo

Svedený a neopuštěný

Nikdo nemiluje úklidy na místech, kam moc nechodí. Zrovna tak váš partner bude koukat dost nevraživě, možná se i dost rozčílí, když mu dáte do ruky vidle, aby z několika malých senných kupiček udělal jednu velkou hromadu. Zatímco si pečlivě prohlížíte jeho svaly v akci, popřemýšlejte, jak ho rychle nalákat na nové sexuální praktiky. Ano, už by konečně mohl zkusit, jak funguje anální kolík a jak ho vzruší pořádná masáž prostaty. Jenže nelze ho hned na začátku naštvat, když poslední dobou nejeví absolutně žádný zájem o hračky pro dospělé. Klidně mu odpovězte na několik nezáživných otázek, proč to musí dělat zrovna nyní, že ztrácí čas a možná by tu stodolu raději zlikvidoval celou.

Likvidace špatné nálady

Už mu dochází síly? Stopněte jeho práci přehazování suché trávy z jednoho kouta do druhého. Přistupte blíž, seberte mu pracovní náčiní a do ruky mu vložte vibrátor. Než se stačí vzpamatovat, svlékněte si pracovní oděv a odhalte své nové erotické prádlo, které sotva nechá nějakého muže chladným. V tento moment už ho úplně umlčíte polibkem, přitisknete se na jeho tělo a tajemně mu zašeptáte, že robertky zajistí bezva předehru pro vás oba. Ano, i vy si nechte nějakou hračku v záloze, protože dvě věci umí vždy více. Po svádivé hře ho lehce dostanete až k tomu nejočekávanějšímu okamžiku! Oba se rozzáříte štěstím a neodmítnete přídavek.

Jak poznáte, že jste vybrali správný způsob odreagování? Vaše tělo vám odpoví samo, protože určitě nezůstane bez zachvění. A příště bude jasné, že překvapení číhá naprosto všude.