Stop unaveným očím!

Stále stoupá procento zaměstnanců, jejichž pracovní doba vyžaduje práci za stolem u počítače. To se přirozeně podepisuje na únavě organismu, méně častému mrkání a to ve výsledku znamená suché, zarudlé oči, zhoršený zrak a nutkání třít oči. Tomu všemu můžete nyní velmi snadno zamezit a dopřát očím zaslouženou úlevu. Stačí se vybavit vhodnými doplňky stravy, díky nimž podpoříte organismus a dodáte tělu potřebné vitamíny a minerální látky, na které bohužel často v dnešní hektické době zapomínáme.

BETAVID se světlíkem lékařskýmNejen z práce na počítači bolí oči

Suchost a únava očí se projevuje také dalšími faktory, které nelze ovlivnit. Jsou to především krátící se dny, brzká tma a únava očí způsobená špatným, popřípadě nedostatečným osvětlením. Na to se mnohdy zapomíná, kvalita světla je opomíjeným faktorem, ve výsledku ale oči zbytečně přetěžujeme a divíme se, že jsou zarudlé. Dopřejte zraku zasloužený odpočinek a začněte užívat vhodné přípravky. Mezi ty rozhodně patří BETAVID se světlíkem lékařským v balení 60 tablet. Významný podíl tvoří světlík lékařský, ale také betakaroten, extrakt z borůvek a červeného vína. Jedna tableta denně vám pomůže předcházet zánětu očních spojivek, slzení, zčervenání, podráždění i únavě očí. Světlík lékařský je také často využíván pro své další benefity – dokáže podporovat paměť, pomáhá léčit chronickou rýmu a někteří jej vyhledávají při překyselení žaludku.

Chytré online nákupy

Investice do doplňků stravy nemusí být nijak závratná, aby se dokázala efektivně projevit. Lepší zrak si dopřejte díky BETAVID se světlíkem lékařským, ten je dostupný například na e-shopu Gigalékárna.cz, kde najdete i další přírodní bylinné extrakty s vysokým obsahem aktivních látek. Konečně vás přestanou bolet oči, zbavíte se nehezkého zarudnutí, svědění i suchosti očních kanálků a práce u počítače se opět stane příjemnou činností, ať už doma či v zaměstnání.

Fotogalerie

Příspěvek byl publikován v rubrice Krása, Péče o tělo, Zdraví se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky. Publikováno | Autor: Petra Svobodová

Komentáře nejsou povoleny.