Gynekologické problémy řešte v těch správných lázních

Nepříznivě roste počet žen, které se potýkají s táhlými gynekologickými problémy, jež stojí za opakovanými záněty, inkontinencí či klimakterickým syndromem. Zapomeňte na zbytečné léky a vyrazte si odpočinout a načerpat energii do vhodných lázní. Právě na gynekologické obtíže se zaměřují oblíbené české lázně napříč celou Českou republikou. Kromě prémiových služeb na vás čekají i výhodné pobytové balíčky spojující relaxaci s aktivním odpočinkem a různými cvičeními. Výborné jídlo a výlety do přírody jsou samozřejmostí.

lázně

Tip číslo jedna: Františkovy lázně

Velké oblibě i návštěvnosti se těší Františkovy lázně.  Zdejší lázeňské pobyty mají dlouholetou tradici a vynikající výsledky, o nichž se přesvědčíte díky špičkovému personálu i velmi moderním procedurám. Tyto lázně čerpají z přírodních léčivých zdrojů. Za zmínku rozhodně stojí například slatinné koupele či zábaly, uhličité koupele, stejně tak speciální gynekologická cvičení a výplachy minerálními prameny. Cenově zajímavé lázeňské balíčky kombinují ozdravné procedury s odpočinkovým programem a dalšími výhodami, jak trávit volný čas nebo večerní program.

Jestliže hledáte vhodný lázeňský pobyt na jižní Moravě, nabízí se vinařská oblast Lednice. Tady si celoročně užijete skvělou atmosféru a mnoho možností, jak si odpočinout při procedurách. Kromě vyhlášených ozdravných kúr jsou k dispozici též atraktivní kosmetické a wellness procedury. Lázně Lednice vám učarují svou jedinečností a typickým jižanským kouzlem. V pobytových balíčcích nechybí vyhledávaná cimbálovka, ochutnávka vín nebo populární nordic walking.

Tip třetí: lázně Bělohrad

Zmiňované lázně leží mezi městy Jičín a Dvůr Králové nad Labem. Lázně Bělohrad nabízí netradiční dovolenou nejen pro seniory. Vyzkoušejte zde nové procedury ve vodě i bez ní! Žádané jsou především týdenní pobyty nebo relaxační víkendové balíčky s řadou regeneračních procedur. Na své si přijdou lidé hledající rozumné hubnutí i ti, kteří se chtějí zbavit bolavých zad za pomoci fyzioterapie.