Hlavní zásady během používání přírodní kosmetiky

Lidská pokožka musí denně čelit nejrůznějším vlivům okolního prostředí. Pochopitelně se tím dost ovlivňují vzhled a zdraví. Kosmetické přípravky vznikají z důvodu vylepšení stavu pleti, ale k dosažení úspěchu platí obecné pravidlo – výběr vhodných přípravků.

Výhody přírodní kosmetiky

Lidé často podléhají masivním reklamním kampaním, proto nakoupí běžnou kosmetiku v obchodních řetězcích, kde získají i zajímavé akční slevy. Běžně dostupné druhy však obsahují nejrůznější chemické látky. Jedná se o barviva, parfemace a syntetické konzervanty. Následkem bývá podrážděná a vysušená pokožka, u citlivějších jedinců vznikají nepříjemné alergie. Bio kosmetika vzniká v maximálním souladu s přírodou. Neprobíhá testování na zvířatech, nepoužívají se chemické syntezátory. Obsahuje hlavně blahodárně působící rostlinné složky. K plusům patří vitamíny, hydratační látky a mnoho přírodních antioxidantů.

Tipy, jak používat přírodní přípravky

U přírodních produktů hlídejte životnost. Jde o kratší dobu, protože nedošlo k použití umělých konzervačních látek. Zpozorněte, pokud se změní barva, konzistence a vytratí se vůně. Přírodní kosmetika vyžaduje uchovávání v chladu, jestliže není uvedeno jinak. Konzervace proběhla pouze přírodní cestou. Například díky koloidnímu stříbru, propolisové tinktuře, grepovému extraktu, vitamínům E, A apod. Vyvarujte se sahání prsty do krémů a gelů – vždy volte nabírání pomocí špachtličky nebo lžičky. Jednotlivé složky se časem od sebe oddělují, protože bez chemie nelze stoprocentně smíchat vodu s olejem.

U NuSpring počítejte s jistotou nabízení sortimentu od ověřených značek. Žádné plané sliby, ale dodávka otestovaných výrobků. Zařazení do obchůdku si zaslouží jen ty nejlepší produkty. Stoprocentní kvalita za přijatelné ceny a osobní přístup potěší i nejnáročnější zákazníky.