Lázeňské pobyty pro každého

Nemusíte zrovna řešit žádné zdravotní potíže, abyste si vyjeli do lázní v naší zemi či v zahraničí. Lázeňský pobyt je v současnosti dostupný pro všechny, kdo o něho projeví zájem. Můžete vybírat z bohaté nabídky lázeňských a wellness pobytů za výhodné ceny. 

Mariánské Lázně

Lázeňské pobyty pro seniory

Léčebný pobyt pro seniory nabízí Mariánské Lázně a užijete si mnoho relaxování a odpočinku. Nechybí ani léčebné procedury a plná penze, kdy si vychutnáte snídaně formou bufetových stolů, lehké obědy a večeře o třech chodech. Během pobytu absolvujete klasickou masáž, inhalace, parafín na ruce a masáž na vodním lůžku. Zároveň je k dispozici volný vstup do bazénu.

Komplexní Mariánskolázeňská kúra se zaměřuje na regeneraci, obnovu vitality a prevenci. Pro léčbu se využívají přírodní zdroje. Ubytování na sedm dní nabízí vstupní konzultaci s lékařem a poté osmnáct procedur podle rozpisu lékaře. 

Načerpání nové síly

Často se stává, že vám doslova dojdou síly na běžné činnosti v domácnosti. Vyčerpání organismu raději nepodceňujte, lázně vám skvěle pomohou s odpočinkem. Lázně Teplice vám vylepší náladu hýčkáním v hotelu, kde na vás čekají bazén s termální vodou, sauna nebo solná jeskyně. Ubytování na sedm dní zahrnuje program s odbornou konzultací lékaře, relaxační masáží hlavy a obličeje, s thajskou celotělovou olejovou masáží, s termální koupelí před masáží, s perličkovou koupelí, oxygenoterapií a s ruční částečnou masáží se zábalem. 

Pohodový čas ve wellness

Užívat si wellness pobytový balíček je vždy lákavá nabídka. Lázně Jeseník vám ke společným zážitkům v malebné krajině připravily večeře o čtyřech chodech, snídaně formou bufetových stolů a hlavně neomezený vstup do wellness s finskou saunou, whirlpoolem, bylinnou parní saunou, s ochlazovacím bazénkem, s bazénem s protiproudem a relaxační zónou.

Nejrozmanitější výběr lázeňských pobytů naleznete na Spa.cz, kde si stačí vybrat vám maximálně vyhovující lázně.