Okořeňte si život v novém bytě

První společné bydlení na obzoru? Nebo jste se rozhodli změnit život od základů, proto nyní otevíráte dveře do nového hnízda lásky? Snad vám už došly síly z neustálého zařizování, ale energii získáte snadno zpět díky intimním hrátkám.

sexshopNeznámé je vždy vzrušující

Mnoho odborníků vám doporučí zaručené odbourávače stresu, kde nechybí ani sex. Neznámé prostředí a věci mají magickou moc ovládnout lidskou mysl, ale klidně omámí i tělo. Když už začínáte znovu, zpestřete si svoje chvilky s partnerem nebo partnerkou praktikami, které jste dosud opomíjeli. K uvolnění vám dobře poslouží výběr pomůcek, který nabízí dobře vybavený sexshop. Možná vám to ze začátku přijde k smíchu, dokonce se určitě zasmějete ještě několikrát během praktikování, ale zůstanou ve vás pocity dosud nepoznané vášně. Elegantní erotické prádlo rozehřeje každého pozorovatele. Vůbec se neobávejte nějakých kil navíc, vždyť v intimnostech jde především o uvolnění, které dovede zázraky na počkání. Svůdné pohyby, pomalá hudba a tajemná atmosféra perfektně odstartují vaše společné žhavé momenty. Zkuste ještě před plánovanou akcí použít Venušiny kuličky, které po zavedení do vaginy obstarají správnou milostnou předehru. Ostatně stejnou službu dokonale zvládnou i dildo vibrátor.

Když se vášni nedaří

Člověk není stroj, někdy tělo odmítne udělat to, co je momentálně vyžadováno. V tomto případě nesahejte ihned po pilulkách, ale vyndejte zkušené pomocníky, které si poradí se správným rozehřátím. Pánům se doporučuje vakuová pumpa fungující díky podtlaku. Existuje několik variant, odlišujících se od sebe různými výkony. Stačí chvilka, abyste dosáhli ztopoření penisu. Následným nepříjemnostem se vyhnete používáním ve spojení s vyhovujícím lubrikantem. Pokud vsadíte na kvalitní druhy, údržbu zvládnete pomocí vody a antibakteriálního mýdla.