Velikonoce letos jinak

Wellness pobyty

Jak by se vám líbilo letos vyměnit karabáč za odpočinek v pohodlí lázní? Jen si to představte, jak se po náročném období naložíte do bublinek, vyhřejete se pod proudem teplého pramene anebo se necháte opečovávat zkušenýma rukama maséra. Lázeňské pobyty jsou stále populárnější a stejně tak prodloužené víkendy oslovují stále více zákazníků.

Wellness pobyty si můžete užívat prakticky kdekoliv v České republice i za hranicemi a načerpat ztracenou energii. Jaro v lázních vás bude jednoduše bavit. Příroda se probouzí ze zimního spánku a konečně lze opět vyrazit do přírody protáhnout nohy či šlápnout do pedálů. Velikonoce se blíží, proto neváhejte a najděte si ideální lokalitu, kam se schovat před koledníky a zároveň si užít zasloužený relax.

Kam vyrazit?

Velmi oblíbené jsou lázně Trenčianske Teplice či wellness ve Vysokých Tatrách. Za zmínku rozhodně stojí Luhačovice s tradiční cestou za prameny a kolonádou se spoustou obchůdků a kaváren. Wellness lze skvěle propojit s aktivním odpočinkem. Výhodou lázní jsou atraktivní polohy v centru veškerého dění a s blízkými nákupními možnostmi. Pobyt v lázních a stejně tak prodloužený víkend plný odpočinku a péče o sebe sama je rovněž parádním dárkem pro vaše blízké. Potěšte maminku či dědečka a dopřejte mu opravdový luxus doplněný třeba večerní zábavou, bohatou snídaní či odpoledním dortíkem.

Typické jarní pobyty pro náročné

Velikonoční pobyty spojené s tradicemi jsou skvělou volbou, jak si dosyta odpočinout a zároveň nezapomenout na velikonoční tradování. Relaxační procedury, ochutnávka vín, cimbálová hudba či společná vycházka za památkami bude příjemným zpestřením víkendového výletu. Nemusíte mít obavy, že byste přišli o svůj oblíbený fitness nebo léčebné procedury na doporučení lékařů. Koupele, hydroterapie a další masáže či exotické procedury vám pomohou odblokovat záda, krční páteř i namožená lýtka. Svěřte se do rukou odborníků, užijte si dobré jídlo, doprovodné programy a jednoduše odpočívejte, zasloužíte si to!